‘’Naravne in druge nesreče – Požar v naravi’’

V torek, 16. aprila smo bili gostitelji zaključne prireditve likovnega, literarnega in filmskega natečaja ‘’Naravne in druge nesreče – Požar v naravi’’. Na šoli smo gostili okrog 60 nagrajencev, njihovih mentorjev in staršev. Predstavili smo se jim z našo gledališko predstavo ‘’Zaklad malo drugače’’, s katero verjamemo, da smo marsikomu pričarali nasmeh na ustnice.

Program so vodili Šejla, Suad in Najla, ki so svoje delo odlično opravili.

Nagrajenci natečaja so prejeli praktična darila ter diplome o sodelovanju. Zaradi slabega vremena, dežja in vetra, smo na žalost morali odpovedati predstavitev gasilcev Koroškega gasilskega zavoda. Smo pa uspeli narediti skupinsko forografijo. Pred odhodom domov smo sodelujoče pogostili z  malico.

Med nagrajenci likovnega natečaja je bil tudi naš učenec Armin, za kar mu iskreno čestitamo.

Naša šola pa je prejela nagrado za najbolj aktivno osnovno šolo. Za nagrado smo prejeli nekaj didaktičnih iger, odsevne trakove ter ogled lutkovne predstave Pikec Ježek in gasilko Jež.